Úvod Stydké pysky a estetika

Stydké pysky a estetika

Krása je z estetického hlediska vnímána velmi pozitivně, a proto je důležitá. Zejména u žen je vizuální krása velmi citlivým tématem. Ve společnosti se hovoří o tom, že víc záleží na důležitějších hodnotách, přesto je ženská krása stále v popředí zájmu. Kdo víc touží po kráse? Muži nebo ženy? Toť otázka.

Každopádně plastická chirurgie, která koriguje vady na kráse, je v současné době vyhledávaným lékařským oborem. Nejde o zázraky, ale o skutečně odbornou a precizní pomoc lidem, kteří jsou z nějakého důvodu se svým vzhledem nespokojeni.

Plastika zahrnuje korekci vzhledu mnoha částí těla.

Stydké pysky a plastika

Vzhled a funkčnost stydkých pysků lze chirurgicky upravit. Tyto operace patří mezi méně známé, ale přesto důležité zákroky plastické chirurgie. Odborně se nazývají labioplastické operace a upravuje se při nich velikost a abnormalita stydkých pysků.
 

Labioplastika se zabývá především:

  • Zvětšením velkých stydkých pysků
  • Zmenšením a korekcí malých stydkých pysků

Jde o poměrně jednoduché a úspěšné plastické operace.


Diskuse (30 komentářů)

Eva, (30. 08. 2015 12:40) Reagovat
O téhle operaci jsem nikdy neuvažovala a myslím, že by měla být především určená těm, kterým opravdu tato nemoc způsobuje nějaké zdravotní potíže.
Vlaďka, (09. 04. 2016 18:28) Reagovat
Asi bych takovou operaci nikdy nepodstoupila, ale je to každýho věc a když je tam ještě nějaké omezení, asi nejde vždy jen o tu estetiku.
Máša, (26. 04. 2016 17:47) Reagovat
Ten názor už tu zazněl - ze zdravotního důvodu bych do toho šla, ale vyloženě estetického asi ne. Ovšem každý ať si dělá, co chce.:) Hezký den přeju.
Oli, (30. 06. 2016 07:13) Reagovat
Je možné to nějak "uhrát" na pojišťovnu. Když já to vnímám jako nepohodlné a tím i zdravotní problém, ale můj doktor mi tvrdí, že je to v pořádku?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Stydké pysky.cz
Kontakty