Úvod Stydké pysky, výhody, cena plastické operace

Stydké pysky, výhody, cena plastické operace

Většina plastických operací je hrazena výhradně pacientem. Ceny estetických úprav nejsou zrovna nízké, ale vzhledem k výraznému dopadu na zvýšené sebevědomí se jistě vyplatí.

Cena plastiky stydkých pysků patří k těm nižším.

 

Jedná se zhruba o částku 10 000,- až 15 000,-Kč.

Jak už bylo uvedeno, výsledek plastické operace stydkých pysků může ovlivnit estetiku i funkčnost ženského pohlaví.

Výhody:

  • Výrazný a přitom rychlý estetický efekt
  • Posílení sebevědomí, zlepšení funkčnosti pohlaví
  • Zkvalitnění erotického života
  • Krátká doba operace (lze provést ambulantně)
  • Nepatrné pooperační omezení
  • Minimální pracovní omezení
  • Bezrizikový zákrok vzhledem ke zdraví pacientky
  • Přijatelná cena

Závěr:

Vzhled pohlaví je důležitý pro ženy i pro muže. Bohužel příroda není vždy ke všem přívětivá. Velký vliv má i stárnutí, porody, traumata. Naštěstí je po ruce řešení. Plasticko – chirurgický zákrok. Chce to jen odhodlání a trochu peněz.

Diskuse (14 komentářů)

T.Z.J., (28. 09. 2010 07:02) Reagovat
Chapu ze hlavnim ucelem stranek je prodat tak jen jedonou vitku a to ohledne bezrizikovosti zakroku (kazda anestesie at jakkoliv kratka nese urcite riziko) nebylo by vhodnejsi napsat minimalne rizikovy?
Mirka, (13. 11. 2012 15:01) Reagovat
Tak jasně...I operace slepáku je riziko, ale když s tím žena má opravdu problémy a obtěžuje jí to a zároveň má zdravé srdíčko, tak zákrok podstoupí...Mě by je zajímalo, jak je to s bezplatným zákrokem na doporučení gynekologa. Stačí, když operaci doporučí on kvůli zdraví (opakující se záněty)? Nevíte?
Jitka, (07. 05. 2013 05:13) Reagovat
Já mám pocit, že písemné doporučení gynekologa s razítkem stačí. Jen nevím, jestli je pak zákrok úplně zadarmo, nebo s výraznou slevou.
karolína, (17. 08. 2012 12:16) Reagovat
Tak to je jasné, že riziko se spojení anestezií je všude, ale tady se asi myslí rizika spojená přímo s tou operací.
Nikola, (22. 01. 2013 05:50) Reagovat
Je na každém, za co utratí své peníze. Já osobně jich nemám nadbytek, ale kdybych měla vyšší plat, určitě bych o nějaké plastice také zauvažovala, i když asi ne zrovna o téhle.
Eva, (17. 04. 2013 12:41) Reagovat
Já také nevidím na plastice nic špatného. Nesmí se to přehnat, ale to je jako se vším - všeho moc škodí. Uvažuju, že bych za pár let na nějakou menší zašla, trošku zpomalit stárnutí, ale uvidíme.:)
Radka, (06. 06. 2013 05:38) Reagovat
Na jedné, dvou plastikách není nic špatného, ale když vidím některé celebrity, tak si říkám, jestli to není trochu návykové. člověk zjistí nové možnosti, které ho učiní krásnější a chce víc a víc, až přesáhne tu hranici, kdy už si plastika je spíše na škodu.
Daniela, (10. 09. 2013 07:20) Reagovat
Tak všechno se dá přehnat. Jenže to už není o vylepšování, ale posedlostí krásou a věčným mládím. Já uvažuju o operaci prsou, časem možná ještě přichycení povislé kůže, ale pak už to nechám na přírodě.
Erika, (12. 05. 2014 12:30) Reagovat
Já jsem dlouho uvažovala, že bych si nechala plastiku prsou, ale nakonec jsem si řekla, že nepůjdu cestou žádnou plastikou. Kvůli nějakému ideálu krásy se předělávat podle mě nemá cenu, ale když se někdo pak cítí líp...Něco jiného je využít plastické chirurgie kvůli zdravotní stránce.
Michala, (09. 06. 2014 09:57) Reagovat
Ta cena mi trochu odrazuje, jinak bych na to šla hned. Zákrok to bude z lékařskýho hlediska jednoduchý, takže toho se nebojím. Tak uvidím. Možná si letos odpustím dovolenou a zajdu si na to.
Klára, (04. 08. 2014 11:59) Reagovat
Já bych i ty peníze dala dohromady, ale pořád mě brzdí ten pocit, že jde o lékařský zákrok na citlivých partií a ta představa mi není příjemná. Ne kvůli stydlivosti, ale prostě mám takový nejistý strach.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Stydké pysky.cz
Kontakty